Wycena stanu deweloperskiego - domu, działki | Tadeks Fertig Haus

Wycena

  Jak wyceniamy stan deweloperski?

   

  Celem wykonania dla Państwa wyceny prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego znajdującego się po lewej stronie lub przesłania zapytania drogą e-mail na: biuro@tadeks.pl

   

  Wycena stanu deweloperskiego jest możliwa po przesłaniu:

   

  – Badań gruntowych miejsca planowanej inwestycji (w celu określenia kosztów wykonania płyty fundamentowej i związanych z nią prac ziemnych).

   

  – Planów instalacji wewnętrznych (wentylacji, wod-kan, elektrycznej i centralnego ogrzewania) – dopuszczalne jest przesłanie opisu w przypadku braku dokumentacji.

   

  * Prosimy o zawarcie jak najwięcej ilości szczegółów związanych z zapytaniem o wycenę stanu deweloperskiego domu, działki i wpisanie ich w polu uwagi: Ułatwi to nam przedstawienie oferty i zawęzi specyfikację materiałową – dzięki temu przedstawiona oferta będzie bardziej klarowna względem postawionych wymagań i dopasowana do Państwa potrzeb.

   

  ** Przedstawiona wycena będzie zawierać kompletną cenę bez ukrytych kosztów. Ewentualne dodatkowe koszty lub brak wykonania danego zakresu będzie zawarte w treści wiadomości wraz z wyceną.

   


  Nie wiesz jak wypełnić formularz służący do wyceny domu (stanu deweloperskiego) lub masz dodatkowe pytania – pomożemy Ci skontaktuj się z naszą infolinią (34) 388 20 06 lub mailowo  !

   

  *** Wysyłając zapytanie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych w tym na otrzymywanie informacji handlowych od właściciela strony tadeks.pl lub podmiotów z nim współpracujących, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.Nr 133. poz. 883). Jednocześnie oświadczam, że jestem potencjalnym klientem, który zamierza się budować, jest w trakcie budowy lub rozpoznaje rynek w celu pozyskania informacji o kosztach (możliwościach) budowy domu.