Ciężki prefabrykat drewniany - producent - Tadek Fertgi Haus

Ciężki prefabrykat drewniany

Dlaczego warto wybudować prefabrykowany dom drewniany: ?

 

Budownictwo w konstrukcji drewnianej, to wydajne energetycznie budownictwo przyszłości – nie narusza równowagi ekologicznej i jest wysoce skutecznym izolatorem, zapewniając znakomite warunki mieszkalne.

 

Z roku na rok coraz większa liczba inwestorów w Polsce przekonuje się do uroków mieszkania w domach prefabrykowanych o konstrukcji drewnianej, gdyż powodów do zainwestowania w drewniane domy szkieletowe jest wiele.

 

  • Podstawową zaletą domów z drewna są właściwości zdrowotne. Naturalne drewno posiada zdolność samoregulacji wilgotności oraz stwarza we wnętrzu budynku specyficzny, przyjemny mikroklimat.
  • Domy prefabrykowane systemem szkieletu drewnianego, mają znacznie przeważający stosunek izolacji cieplnej nad metodami budownictwa tradycyjnego, przy znacznie mniejszej grubości ścian.
  • Drewniane domy charakteryzują się niezwykle krótkim czasem potrzebnym na ich realizację. Prefabrykacja umożliwia wznoszenie domów gotowych zaledwie w kilka dni.
  • Wykluczając prace ziemne, do budowy domów drewnianych nie jest potrzebne wykonywanie żadnych prac mokrych, dzięki czemu wyróżnia je spośród innych technologii brak sezonowości.
  • Niewielka waga domów z drewna pozwala na ograniczenie kosztów fundamentowych, przez co redukowane są koszty całej inwestycji.
  • Niepodważalną zaletą domów drewnianych jest możliwość przeprowadzenia w prosty sposób przebudowy oraz modernizacji, co ma znaczący wpływa na ich funkcjonalność w dłuższej perspektywie.
  • Doskonałe właściwości termoizolacyjne domów szkieletowych pozwalają na spore oszczędności w zakresie wydatków związanych z ogrzewaniem budynku.

Gotowe domy drewniane Tadeks Fertig Haus:

Zadowalające są fakty, iż społeczeństwo coraz bardziej dostrzega ogromne zalety budynków wykonanych w technologii prefabrykatu drewnianego, czego dowodem jest coraz szersze zainteresowanie, a w efekcie stale rosnące zapotrzebowanie. Dzięki stosowaniuObraz 014 innowacyjnych metod oraz zdobytemu na przestrzeni lat doświadczeniu, oferujemy naszym klientom ekologiczne i energooszczędne domy drewniane, łączące w sobie tradycyjne rozwiązania architektoniczne z nowoczesnymi osiągnięciami techniki w dziedzinie budownictwa. Nasze umiejętności potwierdza uzyskany już w 1998 roku CERTYFIKAT TECHNOLOGICZNY DIN-1052 nadany przez INSTYTUT MPA LGA Norymbergia /Niemcy. Przestrzegając rygorystycznych zasad techniczno-konstrukcyjnych oraz stosowanie materiałów najwyższej jakości, w tym wyselekcjonowanego drewna budowlanego KVH i BSH, drewniane domy energooszczędne w naszym wykonaniu są produktem spełniającym wszelkie normy i standardy europejskie. Rewelacyjne parametry termiczne (współczynnik przenikania ciepła U = 0,15 – 0,07 W/m²K dla przegród zewnętrznych) są jednoznaczne z niskim zapotrzebowaniem energetycznym naszych domów prefabrykowanych (E = 70 – 15 kWh/m²K).

 

11Nowe budynki coraz częściej będą musiały zapewnić równowagę, między wpływem na środowisko a długoterminową opłacalnością dla inwestora – Unia Europejska wymusza i będzie wymuszać takie zasady aby chronić nasz ekosystem i nas samych. Wraz z tą metodą proces podejmowania decyzji jest bardzo prosty – technologia prefabrykowanych budynków drewnianych jest na chwile obecną tą najwłaściwszą i najbardziej przyszłościową. Kompleksowe prace budowlane wykonywane od lat przez firmę Tadeks Fertig Haus na terenie całej Europy są wskaźnikiem obecnych trendów z jakimi spotykamy się na rynku europejskim a co za tym idzie mamy nadzieję coraz częściej również w Polsce.

 

Realizacja projektów indywidualnych z uwzględnieniem zakresu wykonawczego zgodnie z oczekiwaniem inwestorów, sprawia iż prefabrykowane domy drewniane firmy Tadeks Fertig Haus, mogą nosić pod każdym względem określenie “domów na miarę“. Wysoka jakość oraz estetyka wykonania naszych budynków jednocześnie w krótkim czasie i rozsądnej cenie jest gwarancją zadowolenia naszych klientów. To wysoce energooszczędne domy, które swoim mieszkańcom służyć będą niezawodnie przez długie lata.

Dla nas decyzja o wyborze technologii wznoszenia własnego domu jest prosta… jednak to ostatecznie w Państwa gestii pozostaje decyzja w jakim otoczeniu i mikroklimacie będą Państwo spędzali lata swojego życia, ponieważ budując swój własny dom inwestujemy w przyszłość.