Tadeks Fertig Haus w telewizji TVN już w Maju 2020 | Producent domów energooszczędnych, pasywnych, drewnianych, prefabrykowanych

Aktualności

Tadeks Fertig Haus w telewizji TVN już w Maju 2020


1 listopada, 2019

W dniu wczorajszym nasz zakład zmienił się w najprawdziwszy plan zdjęciowy 🎬🎬🎬 dla TVN 😎 na zaproszenie stacji, będziemy wspólnie przedstawiać poszczególne procesy powstawania budynku z naszej fabryki – zobaczycie cały proces budowlany od A do Z już w Maju 2020 na antenie. Całość na podstawie kolejnej rezydencji z Magdalenki pod Warszawą ✊✊ narazie więcej nie możemy Wam powiedzieć ale zdradzimy, że tego jeszcze w polskiej tv nie było, dlatego tak chętnie wzięljsmy udział w całym przedsięwzięciu🤫🤫🤫 więcej szczegółów jak tylko będziemy mogli coś pokazać 😁

W tym programie nie pokażemy demolki, metamorfoz ani nawet remontu. Zobaczycie natomiast, jak powstają domy – od zakupu działki przez fundamenty aż po dach!

Architekci Maciej Kukurba i Karolina Tarasiewicz pokażą, na czym polega projektowanie wnętrza od strony funkcjonalnej i estetycznej. Koncepcją architektoniczną, czyli podziałem pomieszczeń, układem funkcjonalnym zajmie się Maciej, a Karolina zadba o odpowiedni styl wnętrz, dobór kolorów, mebli i materiałów.

Z programu dowiecie się, jak zaplanować i zrealizować nowoczesny dom poza miastem. Krok po kroku przejdziemy przez wszystkie etapy projektowania wnętrz, z wykorzystaniem aktualnych trendów i nowoczesnych technologii.

 

 

Powrót do aktualności