Nasza firma | Producent domów energooszczędnych, pasywnych, drewnianych, prefabrykowanych

Nasza firma

LOGO TADEKS_vector To jedna z najstarszych firm w Polsce i jedna z pierwszych zajmująca się produkcją budynków i konstrukcji prefabrykowanych w technologii ciężkiego prefabrykatu drewnianego – firma powstała z ogromnej pasji oraz zamiłowania jej założycieli i właścicieli. Firma od początku istnienia posiada w 100% Polski kapitał i wspiera rozwój rynku lokalnego i dostawców.

Rozpoczęcie działalności na terenie Polski przez Tadeks Fertig Haus, datuje się na rok 1995, lecz sama historia sięga już roku 1988, kiedy to zaczęliśmy stawiać pierwsze kroki i zdobywać doświadczenie na rynku Niemieckim (pioniera w tej technologi). Dzięki temu możemy pochwalić się ponad 26 letnim doświadczeniem z zakresu budowy domów i konstrukcji w technologi prefabrykowanej.

W Polsce początkowo dysponowaliśmy niewielkim zakładem mieszczącym się w miejscowości Przystajń koło Częstochowy, który wyposażony był w podstawowe maszyny i zatrudniał kilka osób. Intensywny rozwój firmy na rynku niemieckim a w 1998 roku otrzymanie certyfikatu technologicznego DIN-1059 nadanego przez Instytut MPA LGA w Norymbergii – otworzył ekspansję firmy na rynki Europejskie. Naszą jakość, precyzję i staranność wykończenia doceniono między innymi w: Austrii, Włoszech, Holandii, Szwecji, Francji, Norwegii, Belgii, Australii, Anglii i Niemczech. Od początku działalności nasze przedsiębiorstwo pod tą samą nazwą i adresem kultywuje rodzinną tradycję, stale rozwijając i doskonaląc proces produkcji, tak aby spełniać najwyższe oczekiwania klientów. Naszym inwestorom oferujemy wyłącznie certyfikowane materiały od sprawdzonych dostawców tak, aby nasze wykonawstwo spełniało oczekiwania najbardziej wymagających klientów, a firma Tadeks Fertig Haus była synonimem najwyższej jakości i zainteresowania.

Obecnie posiadamy najnowocześniejsze na rynku zaplecze maszynowe renomowanych Niemieckich firmy i zatrudniamy kilkudziesięciu wykwalifikowanych pracowników, których doświadczenie i umiejętności połączone nowoczesnym parkiem maszynowym i zakładem produkcyjnym (ponad 2500m2), pasją i wiedzą pozwalają na wykonywanie najbardziej zaawansowanych i skomplikowanych projektów.  Nasze projekty lądują na okładkach znanych czasopism i gazet (Ładny Dom czy Murator) – tam też opisujemy proces budowy i korzyści jakie zyskujemy przy wyborze naszych rozwiązań. Wraz z nami kręcone są programy TV o tematyce budowlanej a nasze budynki występują w serialach i filmach. Otrzymujemy liczne certyfikaty i wyróżnienia potwierdzające naszą jakość – Nagrody od Ministerstwa Klimatu i Środowiska, Stowarzyszenie Dom Drewniany (firma założycielska), Passive House Institute, Budownictwo pasywne Polska czy Stowarzyszenie Energooszczędne Domy Drewniane (firma założycielska). Nasi pracownicy zapraszani są na liczne sympozja i targi w roli eksperta w dziedzinie budownictwa energooszczędnego.

Decydując się na budowę domu z firmą Tadeks Fertig Haus, każdy Inwestor zrealizuje swoje marzenie o wykonawstwie swojej inwestycji z solidnym wykonawcą o wieloletniej tradycji i szerokiej wiedzy. Mamy na celu nie tylko satysfakcję swoich klientów, ale i obowiązek, by spełniać wysokie standardy europejskiego budownictwa szkieletowego które zakorzenione jest z nami od początku istnienia firmy. Oferujemy kompleksową obsługę po sprzedażową i wsparcie, tak aby nasi klienci w pełni mogli korzystać z naszych produktów i usług – przez cały okres użytkowania nie tylko w czasie trwania gwarancji.

FIRMA RODZINNA

FIRMA RODZINNATadeks Fertig Haus to dziś nie tylko dynamiczny eksport, innowacyjna produkcja i wysoka jakość. Firma nadal bowiem jest przedsiębiorstwem rodzinnym, co stanowi dla całej marki ogromną wartość. Poprzez realizację takich wartości jak uczciwość i rzetelność, relacje z Klientem nabierają rodzinnego i ciepłego charakteru.

Wszystko to stanowi w czasach dzisiejszych podstawę zdrowego i odpowiedzialnego biznesu – co z chęcią potwierdzają nasi zadowoleni inwestorzy którzy nie oczekują podejścia korporacyjnego lecz rzetelnej i uczciwej opieki. Dzięki utrzymaniu rodzinnej tradycji, inwestor staje się częścią efektywnego i zoptymalizowanego mikroklimatu panującego w naszej firmie – reprezentującego nowoczesny styl jak i dokładność w wykonywaniu powierzonych zleceń.

KONTAKT

 

TADEKS FERTIG HAUS sp. z o.o. sp. k.
42-141 Przystajń/Polska

woj. śląskie

zakład produkcyjny: ul. Przemysłowa 1

 

NIP: PL5742062795

REGON: 368136059

KRS: 0000693102

 

NAPISZ LUB ZADZWOŃ

 

infolinia: +48 (34) 388 20 06
tel./fax+48 (34) 319 12 05
tel. kom. +48 691 524 232

tel. kom. +48 664 420 378
tel. kom. +48 602 513 324

tel. kom. +48 664 420 379

 

mail: biuro@tadeks.pl

 

Top