Nasza firma | Producent domów energooszczędnych, pasywnych, drewnianych, prefabrykowanych

Nasza firma

LOGO TADEKS_vector To jedna z najstarszych firm w Polsce zajmująca się produkcją budynków i konstrukcji prefabrykowanych w technologii ciężkiego prefabrykatu drewnianego – firma powstała z ogromnej pasji oraz zamiłowania jej założycieli i właścicieli – Tadeusza i Anny Małczak.

 

Rozpoczęcie działalności na terenie Polski przez Tadeks Fertig Haus, datuje się na rok 1995, lecz sama historia sięga już roku 1988, kiedy to zaczęliśmy stawiać pierwsze kroki i zdobywać doświadczenie na rynku Niemieckim. Dzięki temu możemy pochwalić się ponad 25 letnim doświadczeniem z zakresu budowy domów i konstrukcji w technologi prefabrykowanej.

 

W Polsce początkowo dysponowaliśmy niewielkim zakładem mieszczącym się w miejscowości Przystajń koło Częstochowy, który wyposażony był w podstawowe maszyny i zatrudniał kilka osób. Intensywny rozwój firmy na rynku niemieckim a w 1998 roku otrzymanie certyfikatu technologicznego DIN-1059 nadanego przez Instytut MPA LGA w Norymbergii – otworzył ekspansję firmy na rynki Europejskie. Naszą jakość, precyzję i staranność wykończenia doceniono między innymi w: Austrii, Włoszech, Norwegii, Belgii, Anglii i Niemczech. Od początku działalności nasze przedsiębiorstwo pod tą samą nazwą i adresem kultywuje rodzinną tradycję, stale rozwijając i doskonaląc proces produkcji, tak aby spełniać najwyższe oczekiwania klientów. Naszym inwestorom oferujemy wyłącznie certyfikowane materiały od sprawdzonych dostawców tak, aby nasze wykonawstwo spełniało oczekiwania najbardziej wymagających klientów, a firma Tadeks Fertig Haus była synonimem najwyższej jakości.

 

Obecnie posiadamy specjalistyczne zaplecze maszynowe i zatrudniamy kilkudziesięciu wykwalifikowanych pracowników, których doświadczenie i umiejętności połączone z pasją i wiedzą pozwalają na wykonywanie najbardziej zaawansowanych projektów. Decydując się na budowę domu z firmą Tadeks Fertig Haus, każdy Inwestor zrealizuje swoje marzenie o wykonawstwie swojej inwestycji z solidnym wykonawcą o wieloletniej tradycji i szerokiej wiedzy. Mamy na celu nie tylko satysfakcję swoich klientów, ale i obowiązek, by  spełniać wysokie standardy europejskiego budownictwa szkieletowego. Oferujemy kompleksową obsługę po sprzedażową i wsparcie, tak aby nasi klienci w pełni mogli korzystać z naszych produktów i usług.

FIRMA RODZINNA

FIRMA RODZINNATadeks Fertig Haus to dziś nie tylko dynamiczny eksport, innowacyjna produkcja i wysoka jakość. Firma nadal bowiem jest przedsiębiorstwem rodzinnym, co stanowi dla całej marki ogromną wartość. Poprzez realizację takich wartości jak uczciwość i rzetelność, relacje z Klientem nabierają rodzinnego i ciepłego charakteru.

 

Wszystko to stanowi w czasach dzisiejszych podstawę zdrowego i odpowiedzialnego biznesu – co z chęcią potwierdzają nasi zadowoleni klienci. Dzięki utrzymaniu rodzinnej tradycji, inwestor staje się częścią efektywnego i zoptymalizowanego mikroklimatu – reprezentującego nowoczesny styl jak i dokładność w wykonywaniu powierzonych zleceń.