Aktualności

Nasz dom na okładce – Własny Dom


18 stycznia, 2017

Budynek postawiono w miejscowości Stord w Norwegii, nieopodal Bergen, w jednym z najbardziej wymagających miejsc w Europie pod względem warunków pogodowych.

Czytaj więcej...

II Targi 21-23.04.2017 KRAKÓW


2 grudnia, 2016

Po wielkim sukcesie I edycji Targów, już dziś zapraszamy wystawców od rezerwacji udziału w II Targach Budownictwa Drewnianego w Krakowie. Już dzisiaj zapraszamy na odwiedzenie targów i zapoznanie się z możliwościami budownictwa drewnianego.

Czytaj więcej...

Ponad 20 lat tradycji – Potwierdzone !


7 października, 2016

Chodź od naszej ostatniej wizyty na budowie w Monachium minął już prawie 1 rok – wciąż z przyjemnością powracamy do naszej pierwszej realizacji budynku jaka miała miejsce w 2015 roku. Nasz budynek nie zmieniony od wielu lat cieszy swoich mieszkańców wysoką jakością i niskimi kosztami utrzymania.

Czytaj więcej...

Przyszłość Budownictwa Prefabrykowanego


12 września, 2016

Domy prefabrykowane to nie technologia opracowana raz na zawsze – firmy stawiające takie budynki wdrażają kolejne nowe rozwiązania, aby domy nie tylko spełniały obecne wymogi prawne, ale je wyprzedzały.

Czytaj więcej...

Politechnika Częstochowska – 02.06.16


27 maja, 2016

Zapraszamy na wykład, poprowadzony przez jednego z naszych ekspertów podczas wykładu o tematyce: Innowacje, kreatywność i współpraca – efekty i osiągnięcia. W dniu 02.06.2016 w godzinach 10:00 – 12:00 Wydział Zarządzania sala 011. Serdecznie zapraszamy !

Czytaj więcej...

FUTU – Dom, który rozumie …


26 kwietnia, 2016

Stoi w środku lasu, jest zbudowany z drewna, ma minimalne zużycie energii i niezależnie od pogody utrzymuje stałą temperaturę. Jedziemy do podwarszawskiego Raszyna w poszukiwaniu domu idealnego.  

Czytaj więcej...

Focus – Dom Prefabrykowany


26 marca, 2016

Dzięki wykonywaniu większości elementów domu (ścian, stropów, dachu) w fabryce, można znacząco skrócić czas budowy. W zależności od technologii na plac budowy mogą być przywożone gotowe elementy np. ściany często z zamontowanymi już oknami, parapetami, które po złożeniu wystarczy wykończyć. Od rozpoczęcia robót będzie można się wprowadzić nawet już po 6-8 tygodniach.

Czytaj więcej...

Z praktyki – Dom prefabrykowany


16 stycznia, 2016

Konstrukcja tego domu jest wynikiem myślenia na wiele lat do przodu – spełnia on normy, które zaczną obowiązywać dopiero w 2020 roku.

Czytaj więcej...

Magazyn Własny Dom – publikacja


17 września, 2015

Domy prefabrykowane w szkielecie drewnianym można w Polsce spotkać coraz częściej. Chodź w tak modernistycznej i futurystycznej bryle wciąż jest rzadkością – zapraszamy do artykułu związanego z naszą budową obiektu pod Warszawą i opinią jednego z naszych ekspertów, który prowadzi budowę pod Warszawą.

Czytaj więcej...